خانواده جدید BMW سری 4 امروز صاحب یک عضو جدید می شود. اولین ​​کوپه متوسط چهار درب BMW تحت عنوان سری 4 گرن کوپه معرفی شد.

 BMW پنج موتور مختلف برای این سری در نظر گرفته است. قویترین موتور برای مدل 435i، یک شش سیلندر خطی 3 لیتری با قدرت 245 اسب بخار است، مدل 428i و 420i با موتور چهار سیلندر و با قدرت 184 اسب بخار عرضه می شوند. موتور های دیزلی هم در 420d با قدرت 184 اسبی و 418d با 143 اسب وجود دارد.…

BMW می گوید که هر پنج مدل با یک گیربکس شش سرعت دستی به عنوان استاندارد در اروپا عرضه می شود؛ البته گیربکس هشت سرعته تیپ ترونیک و هشت سرعته اسپرت تیپ ترونیک هم جز گزینه های انتخابی می باشد.

یکی دیگر از انتخاب ها هم xDrive است، که همان 4WD می باشد و شامل مدل های 428i گران کوپه و 420d گران کوپه می شود. با این حال، این شروع خودکار / توقف، بازسازی انرژی ترمز، یک حالت سرازیری برای انتقال خودرو و ترفند های مختلف آیرودینامیکی مانند صاف، زیر پوشش داده شده برای کمک به 4 سری جدید از نوع در هزینه های سوخت را کاهش دهد وجود دارد.

BMW سری 4 گرن کوپه ماه جولای در ایالات متحده به فروش میرسد. شروع قیمت ها از 41،225 دلار برای 428i و 43.225 دلار برای نسخه های xDrive است. قیمت مدل 435i گرن کوپه هم از 46،725 شروع خواهد شد.

منبع: BMWblog

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

به نیوزتک خوش آمدید

نیوزتک مکانیست برای خواندن جدیدترین اخبار تکنولوژی، معرفی نرم افزار های کاربردی، آموزش ترفندها، تست و بررسی گجت های جدید و دیدن جدیدترین ویدیو های تکنولوژی.

بیایید بروز باشیم

عضویت در خبرنامه نیوزتک
لطفا ایمیل خود را وارد کنید:

لطفا پس از عضویت، ایمیل خود را چک کنید و بر روی لینک فعال سازی کلیک نمایید.

صفحه فیسبوک نیوزتک  توییتر نیوزتک